Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | ARIES |
| Rozmer | 122x27x86 mm |
| Šírka | 122 mm |
| Výška | 27 mm |
| Hĺbka | 86 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.3660 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341095805 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Jedná sa o materiál vyrábaný zo živicových materiálov, ktorý sa kvôli svojim vlastnostiam s obľubou využíva predovšetkým na výrobu dekoračných predmetov. Pri zahriatí je dobre tvarovateľný, po zaschnutí naopak vysoko odolný proti poveternostným vplyvom a vode, je nerozbitný a trvanlivý.
| Váha | 0.366 |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Šírka | 122 |
| Výška | 27 |
| Hĺbka | 86 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 122x27x86 mm |
| Materiál | Polyresin |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | aries |
kalkulačka