Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | AQUALINE 35 |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 90 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 50 mm |
| Ostatné | Úsporná ECO kartuša |
| Hmotnosť / ks | 0.8310 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913970023 |
Systém úspory energie: V základnej polohe vyteká studená voda, nie vlažná ako pri bežných batériách.
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Výška | 100 |
| Hĺbka | 90 |
| Materiál | Mosadz |
| Priemer kartuše | 35 |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Ostatné | Úsporná ECO kartuša |
| Tvar | Kruhové |
| Výška výtoku | 50 |
| séria | aqualine 35 |
| Balenie | 2 |
| Váha | 0.771 |
kalkulačka