Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | AQUALINE 35 |
| Šírka | 150 mm |
| Hĺbka | 60 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Prietok (3 bar) | 18.400 l/min |
| Hmotnosť / ks | 0.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913909566 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
| Váha | 1.08 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Prietok (3 bar) | 18.4 |
| Priemer kartuše | 35 |
| Záruka | 4 roky |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Páka |
| Tvar | Kruhové |
| séria | aqualine 35 |
| Šírka | 150 |
| Hĺbka | 60 |
kalkulačka