Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | APOLLO |
| Rozmer | 540x35x112 mm |
| Dĺžka | 540 mm |
| Výška | 35 mm |
| Hĺbka | 112 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak uterákov: viacramenný |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.8300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913837340 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.83 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Výška | 35 |
| Hĺbka | 157 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 550x35x157 mm |
| Dĺžka | 550 |
| Materiál | Zliatina |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Držiak uterákov |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | apollo |
kalkulačka