Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | APOLLO |
| Rozmer | 188x35x58 mm |
| Šírka | 188 mm |
| Výška | 35 mm |
| Hĺbka | 58 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.2600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913837357 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.26 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 188 |
| Výška | 35 |
| Hĺbka | 61 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 188x35x61 mm |
| Materiál | Zliatina |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | apollo |
kalkulačka