Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Séria | ANTIK |
| Rozmer | 34,8x43,9 cm |
| Šírka | 348 mm |
| Hĺbka | 439 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Duroplast |
| Tvar | Pre konkrétne WC |
| Ostatné | Soft Close (pomalé sklápanie) |
| Hmotnosť / ks | 2.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8698531143147 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
Reaktoplastov sú zosieťované polyméry, ktoré vytvárajú priestorovú trojrozmernú sieť. Sieťovanie nastáva až pri tvarovaní plastu vplyvom tepla a tlaku, niekedy pôsobením katalyzátorov.
Pomocou hydraulického systému veko aj sedadlo pomaly dopadajú na misu. Pozvoľné sklápanie sedátka aj veka zaručuje bezpečnosť a zabraňuje poškodeniu sedátka aj WC misy/urinálu.

| Váha | 2.5 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 348x439 mm |
| Materiál | Duroplast |
| Tvar | Pre konkrétne WC |
| Výbava | Soft Close (pomalé sklápanie) |
| Záruka | 2 roky |
| séria | antik |
| Šírka | 348 |
| Hĺbka | 439 |
| Ostatné | Soft Close (pomalé sklápanie) |
kalkulačka