Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | ANTIK AQUALINE |
| Rozmer | 48x86x76 cm |
| Šírka | 480 mm |
| Výška | 860 mm |
| Hĺbka | 760 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Standard |
| Objem splachovacej vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Retro |
| Ostatné | Odpad zadný, Soft Close (pomalé sklápanie) |
| Balenie obsahuje | WC sedátko |
| Balenie neobsahuje | Kotviaca sada |
| Hmotnosť / set | 37.5000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913949814 |
| Záruka | 2 roky |
Pomocou hydraulického systému veko aj sedadlo pomaly dopadajú na misu. Pozvoľné sklápanie sedátka aj veka zaručuje bezpečnosť a zabraňuje poškodeniu sedátka aj WC misy/urinálu.

| Váha | 8.4 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 480 |
| Výška | 860 |
| Hĺbka | 760 |
| Balenie | 3 |
| Rozmer | 480x860x760 mm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Výbava | Odpad zadný;Soft Close (pomalé sklápanie) |
| Záruka | 2 roky |
| séria | antik aqualine |
| doprava príplatok | 25 |
| Balenie obsahuje | WC sedátko |
| Technológia splachovania | Standard |
| Objem splachovacej vody | Splachovanie 4 l;Splachovanie 6 l |
| Balenie neobsahuje | Kotviaca sada |
| Ostatné | Odpad zadný;Soft Close (pomalé sklápanie) |
kalkulačka