Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Séria | ANTIK |
| Rozmer | 100x50 cm |
| Šírka | 1000 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Retro |
| Hmotnosť / ks | 27.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8698531145950 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 27 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 1000 |
| Hĺbka | 500 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 100x50 |
| Materiál | Keramika |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Retro |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky |
| séria | antik |
kalkulačka