Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Séria | ANTIK |
| Rozmer | 36x32,5x53 cm |
| Šírka | 360 mm |
| Výška | 325 mm |
| Hĺbka | 530 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Hmotnosť / ks | 24.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8698531144670 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 24 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 360 |
| Hĺbka | 530 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 36x53 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Záruka | 2 roky |
| séria | antik |
| Výška | 325 |
kalkulačka