Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 3222 | |
|---|---|---|
| Značka: | Reitano Rubinetteria | |
| Dostupnosť: | Dodanie od 2 do 12 dní | |
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ANTEA |
| Šírka | 305 mm |
| Výška | 225 mm |
| Hĺbka | 195 mm |
| Farba | Chróm/zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Kohútik |
| Výška výtoku | 175 mm |
| Ostatné | Trojprvková batéria, S výpusťou |
| Hmotnosť / ks | 2.6900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913859328 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Váha | 2.69 |
|---|---|
| Farba | Chróm/zlato |
| Výška | 175 |
| Hĺbka | 195 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Kohútik |
| Výbava | Trojprvková batéria;S výpustí |
| Tvar | Retro |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| séria | antea |
| Šírka | 305 |
| Výška výtoku | 175 |
| Ostatní | Trojprvková batéria;S výpustí |
| Ostatné | Trojprvková batéria;S výpusťou |
kalkulačka