Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ANTEA |
| Výška | 670 mm |
| Hĺbka | 66 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 18 mm |
| Hmotnosť / ks | 1.1500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913860171 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 1.15 |
|---|---|
| Farba | Zlato |
| Výška | 620 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Tvar | Retro |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Rozmer prierezu tyče | Priemer 18 mm |
| séria | antea |
| Hĺbka | 66 |
kalkulačka