Váš nákupný košík je prázdny
| Kód: | 3052H | |
|---|---|---|
| Značka: | Reitano Rubinetteria | |
| Dostupnosť: | Dodanie od 2 do 12 dní | |
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ANTEA |
| Šírka | 60 mm |
| Výška | 60 mm |
| Farba | Chróm/zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Ventil |
| Ostatné | 1 výstup |
| Hmotnosť / ks | 0.5400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913859052 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 6 rokov |
| Váha | 0.54 |
|---|---|
| Priemer zátky | 60 |
| Farba | Chróm/zlato |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Ventil |
| Výbava | Jednocestné |
| Tvar | Retro |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| séria | antea |
| Šírka | 60 |
| Výška | 60 |
| Ostatní | Jednocestné |
| Ostatné | Jednocestné |
kalkulačka