Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ANTEA |
| Priemer | 300 mm |
| Výška | 115 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | 1 cesta |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Hmotnosť / ks | 2.7080 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913112041 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| Priemer | 300 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Výška | 115 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | 1 cesta |
| Funkcia sprchy | Dážď |
| Tvar | Retro |
| séria | antea |
| Váha | 2.7077 |
kalkulačka