Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ANTEA |
| Výška | 65 mm |
| Hĺbka | 75 mm |
| Farba | Nikel |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Nástenná |
| Ostatné | Pevné |
| Hmotnosť / ks | 0.3320 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913981968 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Nikel |
|---|---|
| Výška | 65 |
| Hĺbka | 75 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Nástenná |
| Ostatné | Pevné |
| Tvar | Retro |
| séria | antea |
| Váha | 0.332 |
kalkulačka