Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | JOKEY |
|---|---|
| Séria | PLASTIC |
| Rozmer | 59x50x15 cm |
| Šírka | 590 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hĺbka | 150 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Plast |
| Typ osvetlenia | Žiarovka |
| Ovládanie svetla | Vypínač |
| Stupeň krytia | IP21 |
| Pätica | E14 |
| Príkon | 12.00 W |
| Výbava | Osvetlenie, Integrovaná el. zásuvka |
| Hmotnosť / ks | 3.9300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4013251852300 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 3 roky |
| Váha | 3.93 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 590 |
| Výška | 500 |
| Hĺbka | 150 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 59x50x15 cm |
| Materiál | Plast |
| Stupeň krytia | IP21 |
| Napätie | 230 |
| Pätica | E14 |
| Príkon | 12 |
| Výbava | Osvetlenie;Integrovaná el. zásuvka;Vypínač |
| Typ osvetlenia | Žiarovka |
| Záruka | 3 roky |
| séria | plastic |
| Ovládanie svetla | Vypínač |
kalkulačka