Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | AMICO |
| Šírka | 1220 mm |
| Výška | 1850 mm |
| Farba profilu | Biela |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 406 mm |
| Typ výplne | Číre sklo |
| Hrúbka skla | 5 mm |
| Inštalačná šírka od | 1040 mm |
| Inštalačná šírka do | 1220 mm |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 37.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913814587 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 2 roky |
Inštalácia s ľavým alebo pravým otváraním dverí.
Výhodou rámového prevedenia zásteny je lepšia ochrana proti striekajúcej vode. Aj v prípade intenzívneho sprchovania zabráni rám v spodnej vodorovnej časti dverí pretečeniu vody mimo sprchovací kút. Určitou nevýhodou je, že tieto zásteny nie sú bezbariérové a rám pôsobí robustne.

| Váha | 36.91 |
|---|---|
| Šírka | 1220 |
| Výška | 1850 |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 5 |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Inštalačná šírka od | 1040 |
| Inštalačná šírka do | 1220 |
| Farba profilu | Biela |
| Záruka | 2 roky |
| Šírka vstupu | 406 |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| séria | |
| doprava príplatok | 29 |
kalkulačka