Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | AMELIE |
| Rozmer | 104x485x104 mm |
| Priemer | 104 mm |
| Šírka | 104 mm |
| Výška | 485 mm |
| Hĺbka | 104 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.7200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341098929 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.66 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 104x485x104 mm |
| Materiál | Keramika |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Retro |
| séria | amelie |
| Priemer zátky | 104 |
| Šírka | 104 |
| Výška | 485 |
| Hĺbka | 104 |
| Priemer | 104 |
kalkulačka