Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | AMELIE |
| Rozmer | 135x80x58 mm |
| Šírka | 135 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hĺbka | 58 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Retro |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.2220 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341098912 |
| Taric | 69120089 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.202 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 135 |
| Výška | 80 |
| Hĺbka | 58 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 135x80x58 mm |
| Materiál | Keramika |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Retro |
| séria | amelie |
kalkulačka