Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | AMBROGIO |
| Rozmer | 500x550x280 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 550 mm |
| Hĺbka | 280 mm |
| Objem | 70.00 l |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Kôš na bielizeň |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 2.5400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341349915 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Šírka | 500 |
| Výška | 550 |
| Hĺbka | 280 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 500x550x280 mm |
| Objem | 70 |
| Materiál | Plast |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Kôš na bielizeň |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | ambrogio |
| Váha | 2.54 |
kalkulačka