Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Séria | AMARA |
| Rozmer | 94x380x94 mm |
| Šírka | 94 mm |
| Výška | 380 mm |
| Hĺbka | 94 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Bambus, Polyresin |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956168609 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
Jedná sa o materiál vyrábaný zo živicových materiálov, ktorý sa kvôli svojim vlastnostiam s obľubou využíva predovšetkým na výrobu dekoračných predmetov. Pri zahriatí je dobre tvarovateľný, po zaschnutí naopak vysoko odolný proti poveternostným vplyvom a vode, je nerozbitný a trvanlivý.
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 94 |
| Výška | 380 |
| Hĺbka | 94 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 94x380x94 mm |
| Materiál | Bambus;Polyresin |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | amara |
| Váha | 0.8 |
kalkulačka