Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Séria | AMARA |
| Rozmer | 130x25x85 mm |
| Šírka | 130 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hĺbka | 85 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Bambus, Polyresin |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.2020 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 4006956168548 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Jedná sa o materiál vyrábaný zo živicových materiálov, ktorý sa kvôli svojim vlastnostiam s obľubou využíva predovšetkým na výrobu dekoračných predmetov. Pri zahriatí je dobre tvarovateľný, po zaschnutí naopak vysoko odolný proti poveternostným vplyvom a vode, je nerozbitný a trvanlivý.
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 130 |
| Výška | 25 |
| Hĺbka | 85 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 130x25x85 mm |
| Materiál | Bambus;Polyresin |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | amara |
| Váha | 0.202 |
kalkulačka