Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | ALTEA |
| Rozmer | 70x120 mm |
| Priemer | 70 mm |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 120 mm |
| Hĺbka | 70 mm |
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Bambus |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.1500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341097519 |
| Taric | 44219910 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.13 |
|---|---|
| Priemer zátky | 70 |
| Farba | Hnedá |
| Šírka | 70 |
| Výška | 120 |
| Hĺbka | 70 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 70x120 mm |
| Materiál | Bambus |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | altea |
| Priemer | 70 |
kalkulačka