Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | ALTEA |
| Rozmer | 117x20 mm |
| Priemer | 117 mm |
| Šírka | 117 mm |
| Výška | 20 mm |
| Hĺbka | 117 mm |
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Bambus, Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.1370 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341097465 |
| Taric | 44219910 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.117 |
|---|---|
| Priemer zátky | 117 |
| Farba | Hnedá |
| Šírka | 117 |
| Výška | 20 |
| Hĺbka | 117 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 117x20 mm |
| Materiál | Bambus |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | altea |
| Priemer | 117 |
kalkulačka