Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 212 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Kohútik |
| Výška výtoku | 206 mm |
| Ostatné | Otočné ramienko |
| Hmotnosť / ks | 3.7400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8024587002044 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Váha | 3.74 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Výška | 206 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Kohútik |
| Výbava | Otočné ramienko |
| Tvar | Kruhové |
| séria | airtech |
| Šírka | 160 |
| Hĺbka | 120 |
| Výška výtoku | 206 |
| Ostatní | Otočné ramienko |
| Ostatné | Otočné ramienko |
kalkulačka