Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 90x90x204 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 2040 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Biela |
| Tvar | Štvrťkruhové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Šírka vstupu | 480 mm |
| Typ výplne | Číre sklo |
| Hrúbka skla | 5 mm |
| Hmotnosť / ks | 92.0000 kg |
| Balenie | 4 ks |
| EAN | 8590913835704 |
| Taric | 76109090 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 89.5 |
|---|---|
| Šírka | 900 |
| Výška | 2040 |
| Hĺbka | 900 |
| Balenie | 4 |
| Tvar | Štvrťkruhové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 5 |
| Rozmer | 90x90x204 cm |
| Farba profilu | Biela |
| Záruka | 2 roky |
| Šírka vstupu | 480 |
| doprava príplatok | 29 |
| imported | Sapho |
| DOPRAVA | ZADARMO |
kalkulačka