Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Séria | AIDA |
| Rozmer | 116x43x117 mm |
| Šírka | 116 mm |
| Výška | 43 mm |
| Hĺbka | 117 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz, Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.4700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003062097126 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 10 rokov |
| Váha | 0.47 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 116 |
| Výška | 43 |
| Hĺbka | 117 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 116x43x117 mm |
| Materiál | Mosadz;Sklo |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | aida |
kalkulačka