Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Séria | AIDA |
| Rozmer | 328x48x57 mm |
| Dĺžka | 328 mm |
| Šírka | 328 mm |
| Výška | 48 mm |
| Hĺbka | 57 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak uterákov: otočný |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.9050 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003062097263 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Váha | 0.905 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 328 |
| Výška | 48 |
| Hĺbka | 57 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 328x48x57 mm |
| Dĺžka | 328 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Držiak uterákov |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | aida |
kalkulačka