Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Séria | AIDA |
| Rozmer | 136x140x75 mm |
| Šírka | 136 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hĺbka | 75 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.5260 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003062097324 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Váha | 0.526 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 136 |
| Výška | 140 |
| Hĺbka | 75 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 136x140x75 mm |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Hranaté |
| séria | aida |
kalkulačka