Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | AFRODITE |
| Rozmer | 93x470 mm |
| Priemer | 93 mm |
| Šírka | 93 mm |
| Výška | 470 mm |
| Hĺbka | 93 mm |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Betón |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.9680 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341064078 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.968 |
|---|---|
| Priemer zátky | 93 |
| Farba | Béžová |
| Šírka | 93 |
| Výška | 470 |
| Hĺbka | 93 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 93x470 mm |
| Materiál | Betón |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | afrodite |
| Priemer | 93 |
kalkulačka