Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | AFRODITE |
| Rozmer | 76x115 mm |
| Priemer | 76 mm |
| Šírka | 76 mm |
| Výška | 115 mm |
| Hĺbka | 76 mm |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Betón |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.4420 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341064054 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.442 |
|---|---|
| Priemer zátky | 76 |
| Farba | Béžová |
| Šírka | 76 |
| Výška | 115 |
| Hĺbka | 76 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 76x115 mm |
| Materiál | Betón |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Pohár/Držiak kefiek |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | afrodite |
| Priemer | 76 |
kalkulačka