Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | AFRODITE |
| Rozmer | 305x32x104 mm |
| Šírka | 305 mm |
| Výška | 32 mm |
| Hĺbka | 104 mm |
| Farba | Béžová |
| Materiál | Betón |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Ostatné |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 0.8440 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341064122 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.844 |
|---|---|
| Farba | Béžová |
| Šírka | 305 |
| Výška | 32 |
| Hĺbka | 104 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 305x32x104 mm |
| Materiál | Betón |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Miska |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | afrodite |
kalkulačka