Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
Polica sa dodáva so samolepiacimi podperami, ktoré sa dajú po zatvrdnutí lepidla odstrániť.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ABELINE |
| Rozmer | 200x12x200 mm |
| Dĺžka | 200 mm |
| Šírka | 200 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hĺbka | 200 mm |
| Farba | Šedá |
| Materiál | Solid Surface |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička: rohová |
| Inštalácia | Lepenie |
| Hmotnosť / ks | 1.2265 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913949036 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
Solid Surface je masívny neporézny materiál vyrobený zo zmesi prírodného kameňa a akrylátu. Má homogénny pevný povrch a používa sa predovšetkým na výrobu pracovných dosiek. Vďaka rozmanitosti farieb a textúr sa dobre kombinuje s inými materiálmi. Starostlivosť oň je ľahká: škrabance je možné ľahko odstrániť pomocou mäkkých čistiacich prostriedkov a znovu tak obnoviť lesk povrchu. Navyše vyniká odolnosťou proti škvrnám a je nenasiakavý.
| Farba | Šedá |
|---|---|
| Šírka | 200 |
| Výška | 12 |
| Hĺbka | 200 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 200x12x200 mm |
| Materiál | Solid Surface - Umelý kameň |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Polička: rohová |
| Inštalácia | Lepenie |
| Tvar | Ostatné tvary |
| séria | abeline |
| Váha | 0.965 |
| Dĺžka | 200 |
kalkulačka