Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Rozmer | 75x105x75 mm |
| Šírka | 75 mm |
| Výška | 105 mm |
| Hĺbka | 75 mm |
| Materiál | Sklo |
| Tvar | Hranaté |
| Hmotnosť / ks | 0.0510 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341223741 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 2 roky |
| Šírka | 75 |
|---|---|
| Výška | 105 |
| Hĺbka | 75 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 75x105x75 mm |
| Materiál | Sklo |
| Záruka | 2 roky |
| Tvar | Hranaté |
| Váha | 0.05 |
| séria | abeline |
kalkulačka