Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | ZOJA |
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 40x50x32 cm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hĺbka | 320 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Balenie obsahuje | Úchytka |
| Balenie neobsahuje | Umývadlo |
| EAN | 8590913847653 |
| Taric | 94036090 |
| Hmotnosť / ks | 8.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
Inštalácia s ľavým alebo pravým otváraním dverí.
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 400 |
| Výška | 500 |
| Hĺbka | 320 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 40x50x32 cm |
| Materiál | MDF/lamino |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| séria | zoja |
| Váha | 4.98 |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Súčasť balenia | Bez umývadla |
| Balenie obsahuje | Bez umývadla |
| Balenie neobsahuje | Umývadlo |
kalkulačka