Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Séria | ZERO |
| Rozmer | 120x63x105 mm |
| Šírka | 120 mm |
| Výška | 63 mm |
| Hĺbka | 105 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Oceľ, Plast, Zliatina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.1800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003062096938 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Váha | 0.18 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 120 |
| Výška | 63 |
| Hĺbka | 105 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 120x63x105 mm |
| Materiál | Oceľ;Plast;Zliatina |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Kruhové |
| séria | zero |
kalkulačka