Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 90x90 cm |
| Priemer | 25 mm |
| Šírka | 900 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Hliník |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| EAN | 8590913843150 |
| Taric | 76152000 |
| Hmotnosť / ks | 0.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Váha | 0.2 |
|---|---|
| Priemer zátky | 25 |
| Farba | Biela |
| Šírka | 900 |
| Hĺbka | 900 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 90x90 cm |
| Materiál | Hliník |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Priemer | 25 |
kalkulačka