Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 180x250x360 mm |
| Priemer | 140 mm |
| Dĺžka | 275 mm |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 250 mm |
| Hĺbka | 360 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Kozmetické zrkadielko |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 1.0500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913112355 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Priemer | 140 |
|---|---|
| Farba | Zlato |
| Šírka | 180 |
| Výška | 250 |
| Hĺbka | 360 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 180x250x360 mm |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Kozmetické zrkadielko |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Kruhové |
| Váha | 1.05 |
| Dĺžka | 275 |
kalkulačka