Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 310x325x128 mm |
| Šírka | 310 mm |
| Výška | 325 mm |
| Hĺbka | 128 mm |
| Farba | Leštená nerez |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| EAN | 8590913126390 |
| Taric | 73249000 |
| Hmotnosť / ks | 1.8000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Farba | Leštená nerez |
|---|---|
| Šírka | 310 |
| Výška | 325 |
| Hĺbka | 128 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 310x325x128 mm |
| Materiál | Nerez |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Tvar | Kruhové |
| Váha | 1.8 |
kalkulačka