Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 99,5x46,5 cm |
| Šírka | 995 mm |
| Hĺbka | 465 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Do nábytku |
| Typ umývadla | Nábytkové umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Polkruh |
| EAN | 8590913994333 |
| Taric | 69109000 |
| 3D model | ÁNO |
| Hmotnosť / ks | 23.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Šírka | 995 |
| Hĺbka | 465 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 99,5x46,5 cm |
| Materiál | Keramika |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Polkruh |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Nábytkové umývadlo |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky;Do nábytku |
| Váha | 23.9 |
| 3D model | ÁNO |
kalkulačka