Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| 3D model | ÁNO |
| Rozmer | 110x55x105 mm |
| Šírka | 110 mm |
| Výška | 55 mm |
| Hĺbka | 105 mm |
| Farba | Meď mat |
| Materiál | Mosadz, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Lepenie, Vŕtanie |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnosť / ks | 0.4760 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913122835 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 2 roky |
Technológia nanášania tenkých vrstiev naparovaním vo vákuovej komore. Nanášaný materiál sa spája s podkladom na molekulárnej báze. Vďaka tomu sa povrch stane tvrdým, odolným korózii, kyselinám, oteru a vysokým teplotám. Táto technológia je navyše šetrná k životnému prostrediu.
| Farba | Meď |
|---|---|
| Šírka | 110 |
| Výška | 55 |
| Hĺbka | 105 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 110x55x105 mm |
| Materiál | Mosadz;Sklo |
| Záruka | 2 roky |
| Druh | Mydeľnička |
| Inštalácia | Lepenie;Vŕtanie |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Tvar | Kruhové |
| séria | x-round |
| Váha | 0.44 |
| 3D model | ÁNO |
kalkulačka