Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SKA Industrial dosky WOODY |
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 120,6x2,8x46,3 cm |
| Šírka | 1206 mm |
| Výška | 28 mm |
| Hĺbka | 463 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub prírodný |
| Materiál | Masiv drevo |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| EAN | 8590913925207 |
| Taric | 94036090 |
| 3D model | ÁNO |
| Hmotnosť / ks | 12.0110 kg |
| Farba | Hnedá |
|---|---|
| Šírka | 1206 |
| Výška | 28 |
| Hĺbka | 463 |
| Rozmer | 120,6x2,8x46,3 cm |
| Materiál | Masiv drevo |
| Dekor | Dub prírodní |
| Typ skrinky | Doska |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| séria | ska industrial dosky woody |
| Váha | 11.6 |
| 3D model | ANO |
kalkulačka