Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | MODULAR SHOWER |
| Rozmer | 140 cm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Hmotnosť / ks | 1.1050 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913960215 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |
| DOPRAVA | ZADARMO |
|---|---|
| DOPRAVA | ZADARMO |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 140 cm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Záruka | 2 roky |
| séria | modular shower |
| Váha | 1.105 |
kalkulačka