Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Dĺžka | 120 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Ploché |
| Inštalácia | K batérii |
| Hmotnosť / ks | 0.1750 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913146251 |
| Taric | 84819000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Hĺbka | 120 |
| Balenie | 1 |
| Dĺžka | 120 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | K batérii |
| Tvar | Ploché |
| Váha | 0.175 |
kalkulačka