Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Šírka | 168 mm |
| Výška | 85 mm |
| Hĺbka | 132 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Na okraj vane |
| EAN | 8590913831508 |
| Taric | 84818011 |
| Hmotnosť / ks | 4.2600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Váha | 4.26 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 168 |
| Výška | 85 |
| Hĺbka | 132 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Na okraj vane |
| Tvar | Hranaté |
kalkulačka