Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hĺbka | 6 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Na okraj vane |
| EAN | 8590913812736 |
| Taric | 84818019 |
| Hmotnosť / ks | 0.5020 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Váha | 0.85 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Šírka | 100 |
| Výška | 5 |
| Hĺbka | 100 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 2 roky |
| Inštalácia | Na okraj vane |
| Tvar | Hranaté |
kalkulačka