Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmer | 168x79x51 cm |
| Dĺžka | 1680 mm |
| Šírka | 790 mm |
| Výška | 510 mm |
| Farba | Šedá |
| Materiál | Epoxid |
| Tvar | Voľne stojace |
| Inštalácia | Samostojná |
| Priemer odpadu | 50 mm |
| Balenie obsahuje | Výpusť, Sifón |
| Hmotnosť / ks | 115.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913978593 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | Šedá |
|---|---|
| Šírka | 790 |
| Výška | 510 |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Voľne stojace |
| Inštalácia | Samostojná |
| Priemer odpadu | 50 |
| Rozmer | 168x79x51 cm |
| Dĺžka | 1680 |
| Materiál | Epoxid |
| Záruka | 2 roky |
| Balenie obsahuje | Výpusť;Sifón |
| Váha | 115 |
| DOPRAVA | ZADARMO |
kalkulačka