Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | VIENNA |
| Šírka | 55 mm |
| Výška | 218 mm |
| Hĺbka | 165 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 81 mm |
| Ostatné | S výpusťou, Úsporná ECO kartuša |
| Hmotnosť / ks | 2.4610 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913970061 |
Systém úspory energie: V základnej polohe vyteká studená voda, nie vlažná ako pri bežných batériách.
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Šírka | 55 |
| Výška | 218 |
| Hĺbka | 165 |
| Materiál | Mosadz |
| Priemer kartuše | 35 |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Ostatné | S výpusťou;Úsporná ECO kartuša |
| Tvar | Retro |
| Výška výtoku | 81 |
| séria | vienna |
| Balenie | 2 |
| Váha | 2.401 |
kalkulačka