Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | VICTORIA |
| Záruka | 4 roky |
| Hĺbka | 159 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Kohútik |
| Druh prepínača na sprchu | Otočný |
| EAN | 8590913820489 |
| Taric | 84818011 |
| Hmotnosť / ks | 2.7260 kg |
| Balenie | 1 ks |
| Váha | 2.68 |
|---|---|
| Farba | Chróm |
| Hĺbka | 159 |
| Balenie | 1 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 4 roky |
| Inštalácia | Nástenná 150 mm |
| Druh ovládania | Kohútik |
| Druh prepínača na sprchu | Otočný |
| Tvar | Retro |
| séria | victoria |
kalkulačka