Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ULTRASAN |
| Záruka | 6 rokov |
| Výška | 240 mm |
| Hĺbka | 220 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Na okraj vane |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 120 mm |
| EAN | 8590913990663 |
| 3D model | ÁNO |
| Hmotnosť / ks | 3.3420 kg |
| Balenie | 5 ks |
| Farba | Chróm |
|---|---|
| Výška | 240 |
| Hĺbka | 220 |
| Balenie | 5 |
| Materiál | Mosadz |
| Záruka | 6 rokov |
| Inštalácia | Na okraj vane |
| Druh ovládania | Páka |
| Tvar | Kruhové |
| Výška výtoku | 120 |
| 3D model | ÁNO |
| séria | ultrasan |
| Váha | 3.342 |
| Priemer kartuše | 25 |
kalkulačka