Váš nákupný košík je prázdny
Vaša správa bola úspešne odoslaná. V čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať.
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | TRIBECA |
| Záruka | 2 roky |
| Rozmer | 35x35,5x54 cm |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 355 mm |
| Hĺbka | 540 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Technológia splachovania | Rimless |
| Objem splachovacej vody | 3,5 l / 5 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatné | Skryté uchytenie |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| EAN | 8388777321736 |
| Taric | 69109000 |
| Hmotnosť / ks | 17.3300 kg |
| Balenie | 1 ks |
Rimless (NoRim) – toalety bez tradičného oplachového kruhu. Hladký povrch bez dutín a záhybov. Oplachová voda vyteká rozdeľovačom vody iba zo zadnej časti WC misy a vďaka špeciálnemu tvaru keramiky dokonale opláchne vnútorný priestor. Výhodou je ľahká údržba a čistenie WC misy.


Tvar misy umožňuje efektívne a účinné spláchnutie s menším objemom vody a tým šetrí životné prostredie a náklady za vodu.
Úsporné splachovanie je možné použiť s nádržkou s duálnym splachovaním, ktorej vypúšťací ventil umožňuje nastavenie objemu vody od 2 litrov pri malom splachovaní a od 4 litrov pri veľkom splachovaní.
| Váha | 17.33 |
|---|---|
| Farba | Biela |
| Šírka | 350 |
| Hĺbka | 540 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 35x35,5x54 cm |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Rimless;Skryté uchytenie |
| Záruka | 2 roky |
| séria | tribeca |
| Výška | 355 |
| Technológia splachovania | Rimless |
| Balenie obsahuje | Montážna sada |
| Balenie neobsahuje | WC sedátko |
| Objem splachovacej vody | Splachovanie 4,5 l;Splachovanie 6 l |
| Ostatné | Skryté uchytenie |
kalkulačka